Nr katalogowy: 89

Konrad SRZEDNICKI (1894-1993)

Nr katalogowy: 89

Kwiaty, 1988

olej, płótno; 40 x 55 cm;
sygn. i dat. p. d.
estymacja: 1 900 - 2 300 zł
Cena oferowana 1 700 zł