Nr katalogowy: 88

Janina MALISZEWSKA-ZAKRZEWSKA (1909-1982)

Nr katalogowy: 88

Róże w ceramicznym wazonie

olej, tektura fakturowana; 43,5 x 36,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: MALISZEWSKA ZAKRZEWSKA (ryta w warstwie malarskiej).
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
Cena sprzedaży 1 600 zł