Nr katalogowy: 61

Józef KRZYŻAK (1900-1958)

Nr katalogowy: 61

Sianokosy, 1920

olej, płótno; 61 x 73 cm;
sygn. i dat. p. d.: 20 / J. KRZYŻAK
estymacja: 6 000 - 7 000 zł