Nr katalogowy: 60

Władysław RUDLICKI (1876-1949)

Nr katalogowy: 60

Na kartoflisku, 1941

olej, sklejka; 55 x 57 cm;
sygn. i dat. l. d.: Wł. Rudlicki 1941
estymacja: 2 900 - 3 300 zł