Nr katalogowy: 16

Mieczysław KRZYŻAK (1914-1984)

Nr katalogowy: 16

Trójka, 1954

olej, tektura; 24 x 34 cm;
sygn. i dat. l. d.: M. Krzyżak / 1954
estymacja: 6 000 - 6 500 zł