Nr katalogowy: 15

Józef BRACH, XX w.

Nr katalogowy: 15

Przed polowaniem

akwarela, papier;
32 x 46,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: JBrach

estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Cena sprzedaży 2 500 zł