Nr katalogowy: 224

Alfons KARPIŃSKI (1875 - 1961)

Nr katalogowy: 224

Kwiaty w wazonie i złocona patera

olej, tektura, 38,5 x 48,5 cm (w świetle oprawy); sygn. l.d.: a. Karpiński