Nr katalogowy: 223

Jerzy LUBAŃSKI (ur. 1925)

Nr katalogowy: 223

Zielone jabłka

olej, płótno, 65,5 x 81,5 cm; sygn. l.d.: Lubański na odwrocie nalepka Ministerstwa Kultury i Sztuki