Nr katalogowy: 218

Stefan FILIPKIEWICZ (1879 - 1944)

Nr katalogowy: 218

Pejzaż jesienny

olej, sklejka, 50,5 x 70,5 cm; sygn. p. d.: Stefan Filipkiewicz