Nr katalogowy: 217

Michalina KRZYŻANOWSKA (1883 - 1962)

Nr katalogowy: 217

Pejzaż z białymi chmurami

olej, tektura, 25,5 x 39 cm (w świetle oprawy) sygn. p. d.: MichalinaKrzyżanowska