Nr katalogowy: 112

Kazimierz BIEŃKOWSKI (1838-1918)

Nr katalogowy: 112

Los, 1911

olej, płótno; 33,5 x 51 cm;
sygn., dat. i opisany l. d.: Pinx Kazim. Bieńkowski / r. P. 1911.
estymacja: 2 600 - 3 200 zł