Nr katalogowy: 111

Kazimierz BIEŃKOWSKI (1838-1918)

Nr katalogowy: 111

Anioł ukazujący się dziewczynie [Zwiastowanie ?], 1914

olej, płótno; 35,5 x 56 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: Pinx Kazim. Bieńkowski / rp. 1914.
estymacja: 2 600 - 3 200 zł