Nr katalogowy: 62

Władysław SERAFIN (1905-1988)

Nr katalogowy: 62

Kościół zakopiański, 1960

pastel, papier żeberkowy; 61 x 47,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. l. d.: W. Serafin / 1960
estymacja: 2 700 - 3 200 zł