Nr katalogowy: 61

Władysław SERAFIN (1905-1988)

Nr katalogowy: 61

Rynek w Krakowie

olej, płótno; 66 x 50 cm;
sygn. l. d.: W.Serafin
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
Cena oferowana 2 400 zł