Nr katalogowy: 58

Henryk UZIEMBŁO (1879-1949)

Nr katalogowy: 58

Wnętrze Katedry na Wawelu, 1915

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 27 x 32,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn., dat. i opisany l. d.: HENRYK UZIEMBŁO / KRAKÓW 1915.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł