Nr katalogowy: 57

Błażej IWANOWSKI (1889-1966)

Nr katalogowy: 57

Wawel - Wnętrze sypialni Zygmunta Starego, 1939

olej, tektura; 35,5 x 51 cm;
sygn., dat. i opisany l. d.: Błażej Iwanowski 1939 / Wawel
estymacja: 2 000 - 2 400 zł