Nr katalogowy: 9

Barbara MEHOFFER (1928-2018)

Nr katalogowy: 9

Polowanie par force

olej, tektura; 25 x 30 cm;
sygn. p. d.: B. MEHOFFER
estymacja: 2 300 - 2 800 zł