Nr katalogowy: 10

Artur WASNER (1887-1939)

Nr katalogowy: 10

Corrida w Madrycie, 1913

olej, sklejka; 36 x 38 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.:
madrit / A. Wasner 13
na odwrocie niebieską kredką N 25.
estymacja: 8 600 - 10 000 zł