Nr katalogowy: 438

Rudolf RIEDEL, XX / XXI w.

Nr katalogowy: 438

Mnisi

technika mieszana (gwasz, tusz, piórko, flamaster, pastel), papier; 58 x 39 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d. RRiedel / IV/MMVI (tuszem)
estymacja: 1 600 - 2 000 zł