Nr katalogowy: 437

Rudolf RIEDEL, XX / XXI w.

Nr katalogowy: 437

Śluby milczenia

technika mieszana (gwasz, tusz, piórko, flamaster), papier; 44,5 x 28 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: RRiedel;
na odwrocie oprawy stempel autorski z podpis
estymacja: 1 000 - 1 200 zł