Nr katalogowy: 419

Henryk HAYDEN (1883-1970)

Nr katalogowy: 419

Cherbourg

litografia, papier; 36,5 x 44 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy)
sygn. i dat. p. d.: Hayden 1948 (ołówkiem), l. d.: 1/100 (ołówkiem), Vue … du 1er etage 34 p
estymacja: 1 100 - 1 300 zł
Cena oferowana 900 zł