Nr katalogowy: 418

Krystyna PIOTROWSKA

Nr katalogowy: 418

Blixt nr 7, 1989

grafika (akwaforta, akwatinta), papier; 49,5 x 70,5 cm (wymiar odbitki), 59,5 x 79,5 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Krystyna Piotrow
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
Cena oferowana 1 800 zł