Malarz nieokreślony, pocz. XlX w.
Nr katalogowy: 134
Postój - w typie malarstwa holenderskiego małych mistrzów
olej, deska; 32 x 38,5 cm;
odpryski malatury, pęknięcia deski, ubytki w narożach, uszkodzenie w lewym dolnym rogu.