Nr katalogowy: 133

Malarz nieokreślony

Nr katalogowy: 133

Portret rodziny Willema van der Helm, architekta miasta Leida, XX w.

wg Barenta Fabritiusa (1624-1673)
olej, deska; 41,5 x 37 cm;