Nr katalogowy: 116

Stefan FILIPKIEWICZ (1879-1944)

Nr katalogowy: 116

Kościół św. Andrzeja w Krakowie - z teki "Kraków", 1926

litografia barwna, papier naklejony na tekturę; 37 x 30,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: S.F.