Nr katalogowy: 115

Zygmunt ROZWADOWSKI (1870-1950)

Nr katalogowy: 115

Kosynierzy, 1917

litografia barwna, papier; arkusz: 23,2 x 20 cm.
sygn. na kamieniu p. d.: Z.R.; l. d.: 1917. / LIT. AKC. TOW. LWÓW.