Nr katalogowy: 14

Kazimierz SZEMIOTH (1933-1985)

Nr katalogowy: 14

Powóz, 1981

akwarela, papier; 10 x 15 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. l. d.: K. Szemioth 1981;