Nr katalogowy: 13

Leszek RÓZGA (1924-2015)

Nr katalogowy: 13

Jesienny gaik, 1979

akwaforta, papier; 27 x 32 cm (w świetle passe-partout);
sygn. gmerkiem na płycie; sygn., dat. i opisany ołówkiem u dołu: Jesienny gaik - akwaforta, 18/50,