Nr katalogowy: 7

Malarz polski?, około poł. XX w.

Nr katalogowy: 7

Mężczyzna w złotym hełmie

- kopia obrazu z Gemäldegalerie w Berlinie, dawniej przypisywanego ręce Rembrandta
olej, płótno; 67 x 52 cm.