Nr katalogowy: 8

Malarz nieokreślony, pocz. XIX w.

Nr katalogowy: 8

Ptactwo para obrazów

olej, płótno naklejone na tekturę; 31,5 x 40 cm;
na odwrocie napis: REST Harland;