Nr katalogowy: 46

Antoni MICHALAK (1899-1975)

Nr katalogowy: 46

Portret profesora

olej, tektura; 37 x 28,5 cm;
sygn. l. d.: ANTONI MICHALAK
estymacja: 2 500 - 3 000 zł