Nr katalogowy: 45

OLSZEWSKI, XX w.

Nr katalogowy: 45

Portret męski

olej, tektura, 51 x 45,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. g.:
OLSZEWSKI
estymacja: 2 000 - 2 400 zł