Alicja HALICKA (1894-1975)
Nr katalogowy: 9
Obelisk na Place de la Concorde w Paryżu
olej, płótno; 40,6 x 32,5 cm;
sygn. p.g.: Halicka
estymacja: 45 000 - 55 000 zł
sygn. p.g.: Halicka
estymacja: 45 000 - 55 000 zł