Nr katalogowy: 10

Stanisław BAGIEŃSKI (1876-1948)

Nr katalogowy: 10

Szarża ułanów, 1918

olej, płótno; 72 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d.: S. Bagieński 1918
estymacja: 30 000 - 35 000 zł