Nr katalogowy: 371

Jacek WALTOŚ (ur. 1938)

Nr katalogowy: 371

Fedra według J. Racine'a - Węzeł Tragedii, 1973

akwaforta, papier; 22 x 21,8 cm (odcisk płyty), 47 x 36,5 cm (wymiar arkusza);
sygn., dat. i opisana u dołu: FEDRA WG J. RACINE'A-WĘZEŁ TRAGEDII 23/25 Waltoś 7
estymacja: 1 100 - 1 300 zł