Nr katalogowy: 370

Jacek WALTOŚ (ur. 1938)

Nr katalogowy: 370

Samocień, 1984

akwaforta, papier; 27,7 x 21,2 cm (odcisk płyty), 49 x 46 cm (wymiary arkusza);
sygn., dat. i opisana u dołu: SAMOCIEŃ 1/25 B Waltoś '84 (ołówkiem) sygn. i da
estymacja: 1 100 - 1 300 zł
Cena sprzedaży 1 100 zł