Nr katalogowy: 363

Henryk OPAŁKA (1929-2018)

Nr katalogowy: 363

Zagłada

litografia, papier; 54 x 67 cm (wymiar kompozycji), 63 x 75 cm (wymiar arkusza);
sygn., dat. i opisana u dołu: ZAGŁADA / LITOGRAFIA 1/13 / H. Opałka "SKARBIEC"
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
Cena oferowana 1 500 zł