Nr katalogowy: 362

Henryk OPAŁKA (1929-2018)

Nr katalogowy: 362

W oczekiwaniu na wiatr, 1990

litografia barwna, papier; 44 x 41 cm (wymiar arkusza);
sygn., dat. i opisana u dołu: "W oczekiwaniu na wiatr" / Litografia 2/31 / H. Opałka 90 (ołówkiem).
estymacja: 1 200 - 1 400 zł
Cena sprzedaży 1 100 zł