Nr katalogowy: 355

Julia HALAN (ur. 1983)

Nr katalogowy: 355

Identyfikacja początku, 2021

technika własna, płatkowanie złotem, płótno; 90 x 90 cm;
sygn. i dat. p. d.: HALAN / 2021.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł