Nr katalogowy: 354

Krzysztof ŚWIĘTEK

Nr katalogowy: 354

Bez tytułu, 1998

olej, płótno; 140 x 60 cm;
sygn. i dat. l. d.: Świętek '98.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł