Nr katalogowy: 97

Firma CARTIER (od poł. XIX w.)

Nr katalogowy: 97

Zegarek naręczny, damski, kwarcowy, w firmowym etui

stal nierdzewna, szkło; średnica koperty z koronką 3,3 cm, z uszkami 3,4 cm; w koronce szafir naturalny, szlif kaboszon (uszkodzony); pasek skórzany;
estymacja: 4 000 - 4 500 zł