Nr katalogowy: 96

Firma CARTIER (od poł. XIX w.)

Nr katalogowy: 96

Zegarek naręczny, damski, kwarcowy, z bransoletą, w firmowym etui

stal nierdzewna, cyfry i elementy bransolety złocone; w koronce szafir naturalny; średnica koperty z koronką 3,4 cm, z uszkami 3,4 cm; etui - skóra, jedwab,
estymacja: 2 400 - 2 900 zł