Nr katalogowy: 337

Daniel KRYSTA (ur. 1976)

Nr katalogowy: 337

ZA 320, 2011

technika mieszana, płótno; 70 x 100 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: DANIEL KRYSTA / tyt: „ZA 320” / tech. mieszana na płótnie / 70 x 100 cm / 2011.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Cena sprzedaży 3 000 zł