Nr katalogowy: 338

Tomasz CICHOWSKI (ur. 1971)

Nr katalogowy: 338

Bez tytułu, 2020

akryl, płótno; 90 x 60 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: T. CICHOWSKI 2020.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł