Nr katalogowy: 303

Henryk CZEŚNIK (ur. 1951)

Nr katalogowy: 303

Bez tytułu

olej, płótno; 198 x 128 cm;
sygn. p. d.: H.CZEŚNIK.
estymacja: 20 000 - 30 000 zł
Cena sprzedaży 23 000 zł