Nr katalogowy: 304

Jacek SIENICKI (1928-2000)

Nr katalogowy: 304

Czaszka, 1985

olej, płótno; 61 x 74 cm;
sygn. i dat. p. g.: XI85.JS. (ryte końcówką pędzla);
estymacja: 35 000 - 40 000 zł