Nr katalogowy: 614

Miśnia, Staatliche Porzellan Manufaktur

Nr katalogowy: 614

Talerz dekoracyjny ze złoconą gałązką dębową

porcelana, dekoracja reliefowa, złocenia;
XX w. (okres międzywojenny?)
estymacja 1700 - 2000 zł