Nr katalogowy: 613

Limoges, Pracownia Emalii Artystycznej - Camille FAURÉ (1874-1956)

Nr katalogowy: 613

Plakieta z pejzażem z wiatrakiem, w ramie drewnianej

emalia malarska na miedzi, oprawa drewniana; plakieta (w świetle ramy) 13,5 x 8,3 cm;
Francja, ok. poł. XX w.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł