Nr katalogowy: 912

Nr katalogowy: 912

Komoda w stylu eklektycznym

fornirowana wzorzystym mahoniem; 93 x 104,5 x 58,5 cm;
Polska, 4 ćw. XIX w.
estymacja: 1 800 - 2 200 zł