Nr katalogowy: 911

Nr katalogowy: 911

Toaletka w stylu Ludwika Filipa

fornirowana ciemnym palisandrem; 191 x 125 x 66 cm;
Europa Zachodnia, 2 poł. XIX w.
estymacja: 3 000 - 3 600 zł